Francúzština inak pre cestovateľov

Francúzština inak pre cestovateľov

19.90 24.90
  • úplní začiatočníci

Chcete vedieť, ako si objednať kávu a croissant, vypýtať si heslo na wifi, spoznať vtipnú “logiku” francúzskych čísloviek či pozdraviť sa v každej časti dňa tak ako treba? V knihe nájdete tieto a mnohé iné informácie, slovíčka a frázy.
Veľmi prehľadná príručka pre všetkých, ktorí sa chcú zoznámiť s francúzštinou alebo už ovládajú základy tohto romantického jazyka.
Kniha vznikla priamo vo Francúzsku, s každodenným kontaktom s reálnym jazykom a s dlhoročnými skúsenosťami s vyučovaním francúzštiny.

sale
Kúpiť

Popis

Francúzština INAK pre cestovateľov
úplní začiatočníci
Rozumejte jazyku a vychutnajte si pobyt ešte viac
© copyright Ivana Galvánková, 2019
ISBN 978-80-570-1083-8

Postup

  1. Kliknite na “Kúpiť”

  2. Zadajte e-mail, na ktorý vám bude zaslaný e-book, vyplňte fakturačné údaje a vyberte spôsob platby

  3. Kliknutím na “Purchase” potvrdíte objednávku a odošlete platbu

  4. Na e-mail vám príde potvrdenie o nákupe a odkaz na stiahnutie knihy. Pozor, odkaz je platný 24 hodín. Uložte si preto e-knihu na svoj mobil alebo počítač.

  5. Odkaz na audio verziu nájdete v knihe. Ten nemá obmedzenú platnosť.

  6. Príjemné štúdium :-)

stars.png

Recenzie

“Na tomto e-booku najviac oceňujem prehľadnosť a audio časť, ktorá je nahratá veľmi zreteľne a zrozumiteľne. Oceňujem, že v knihe nie sú “zbytočné zložitosti”, ktoré ma väčšinou odrádzajú pri jazykových knihách, no obsahuje naozaj všetko čo človek potrebuje k dorozumievaniu. Veľmi sa mi páčili aj zaujímavosti z kultúry Francúzov a ich bežných zvykov. Kniha je zameraná na používanie v reálnom živote, čo bol presne môj prípad. Nikdy som sa neučila francúzsky, no pred našou francúzskou dovolenkou, som objavila tento e-book pre začiatočníkov, takže som si povedala, že to skúsim. Mala som teda možnosť vyskúšať si to priamo v praxi a bol to úžasný pocit, keď som si napr. v reštaurácii vedela objednať a sama som bola prekvapená, koľko fráz som sa za 10 dní tam dokázala naučiť používať. Tiež bolo cítiť, že aj Francúzi to vedia oceniť, čo bolo fakt príjemné. Obrovské ĎAKUJEM!”
— — — Miroslava Brežná – 17. septembra 2019
“SUPER!!! Vřele doporučuji! Ivanko, Vaše 📙 knížka je fakt podařená! Pro ty, co 😝 jazyk neznají 🆗 dobře a chystají se vycestovat, tak 😎 skvělá 👏 pomoc a 💯 % se domluví na letišti, v hotelu, obchůdku, kavárně, v restauracích… Od prvního pozdravu až po poslední přání! 🍀 🌸 👍 ♥ 💜 👌
Výtečné! Blahopřeji!”
— — — Paula Zwesper – 17. augusta 2019
“Super! Takéto niečo na trhu chýbalo. “Polopatistický”, odľahčený a užitočný manuál pre prežitie vo Francúzsku po francúzsky 😀 Vety sa dobre pamätajú vďaka fonetickému predpisu a vypočutiu vety v audio časti. Odporúčam!”
— — — Silvia Palierová – 7. júna 2019
“Francúzština INAK pre cestovateľov” je výbornou pomôckou pre všetkých, ktorí chcú tento prekrásny jazyk využiť v praxi. Či už ste úplný začiatočník alebo potrebujete oprášiť svoje znalosti, v tejto knižke nájdete prakticky zameranú slovnú zásobu spolu s prepisom výslovnosti. Veľkým plusom je aj audio verzia knihy, ktorá vám umožní učiť sa francúzštinu kdekoľvek na cestách. Knižka obsahuje množstvo užitočných tipov a vysvetliviek, ktoré uľahčia pochopiť pravidlá tohto jazyka. “Francúzština INAK pre cestovateľov” je správnou voľbou pre každého, kto chce vedieť rozprávať po francúzsky.”
— — — Magdaléna Matláková – 6. júna 2019
“Knížka “Francúzština INAK pre cestovateľov” má skvělý koncept a je perfektně zpracovaná pro každého, kdo se rozhodne strávit svoji dovolenou ve Francii, nebo jiné frankofonní zemi. V knížce je všechno moc hezky a pochopitelně vysvětleno, najdete v ní jen fráze a slovíčka, která se vám budou opravdu hodit v každodenní komunikaci na vaší cestě. Skvělý je fonetický přepis slovíček včetně audia, takže se vám nestane, ze byste si nevěděli rady s vyslovností. Knížku bych doporučila opravdu každému, kdo se kvůli jazyku bojí vycestovat, protože i když už se dnes ve Francii anglicky domluvíte, v okamžiku, kdy na obyvatele promluvíte francouzsky, si je doopravdy získáte! 🙂 Tak “Francúzštinu INAK pre cestovateľov” do kapsy nebo do sluchátek, a hurá na cestu za dobrým vínem a croissanty! 🙂”
— — — Aneta Hanousková – 3. júna 2019