Lekcie cez skype

so slovenskou učiteľkou žijúcou vo Francúzsku

Individuálne lekcie francúzštiny 100% prispôsobené študentovi.

Čo sa chcete naučiť? V čom sa chcete zlepšiť?

Výber je na vás: bežná konverzácia, gramatika, porozumenie francúzskym rozhovorom, prečítať si článok či knihu, alebo sa vedieť voľne porozprávať po francúzsky o živote či aktualitách vo svete.

francuzstina skype

Prečo sa učiť francúzštinu cez internet?

Okamžitá spätná väzba + tipy od učiteľa = rýchle zlepšenie.

  • ČASOVÁ FLEXIBILITA

Každú lekciu si dohodneme podľa vašich časových možností.

  • INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

Celá hodina je zameraná iba na Vás, učiteľ nerozdeľuje pozornosť medzi ďalších študentov.

  • POHODLIE DOMOVA

Môžete byť doma či na dovolenke kdekoľvek vo svete. Stačí vám chuť na francúzsku hodinku, dobré internetové pripojenie a lekcia môže začať.

  • ONLINE KURZ S REÁLNYM UČITEĽOM

Neustále komunikujete s učiteľom a venujeme sa len tomu, čo chcete. Šetríte čas ale aj energiu a peniaze za dochádzanie.

  • PO SLOVENSKY ALEBO PO FRANCÚZSKY

Pre úplných začiatočníkov aj pokročilých.

kufor modry.jpg

Každá online lekcia je individuálna – to znamená len vy a učiteľ. Počas celého trvania lekcie francúzštiny sa teda venujem len Vám a nerozdeľujem pozornosť medzi ďalších študentov. Napredujete tak oveľa rýchlejšie a študujete len to, čo naozaj chcete a potrebujete.

Príklad náplne lekcie: bežná komunikácia, hovorové výrazy, gramatika, výslovnosť, simulácia konverzácie vo francúzskych inštitúciach, príprava na jazykové skúšky a na štátnice, doučovanie do školy, aktuálne dianie vo svete po francúzsky, francúzština do práce, či postupné preberanie lekcií z učebníc.

Pracujem s rôznymi učebnicami, každému študentovi pomôžem vybrať tú ideálnu podľa jeho aktuálnej jazykovej úrovne a podľa toho, čo chce vo francúzštine dosiahnuť. Používam najmä najnovšie verzie učebníc z vydavateľstva CLE International. Študentom, ktorí preferujú francúzsko-slovensky napísané knihy viem tiež poskytnúť, čo im bude vyhovovať. Učebnice si kupovať nemusíte, všetky potrebné materiály Vám pošlem elektronicky.

Čo budete potrebovať

  • Počítač / tablet / smartphone

  • Kvalitné pripojene na internet

  • Nainštalovaný program Skype – https://www.skype.com/en/get-skype/

  • Slúchadlá

  • Kamera (Môže, ale nemusí byť)

Cenník

10 lekcií + (1)

200 €

11 x 50 minút
skúšobná lekcia zdarma
Ucelený kurz na mieru
Príprava na skúšku
Pravidelné doučovanie

 

1 lekcia

25 €

1 x 50 minút
Konzultácia
Preklad či vypracovanie dokumentu
Príprava na pohovor
Občasné osvieženie francúzštiny

 

Untitled design (15).png

Ako to prebieha

Cez e-mail si dohodneme dátum a čas lekcie, vymeníme si kontaktné údaje, aby sme sa vedeli spojiť cez Skype.

Lekciu zahájime tým, že Vám v stanovený čas zavolám. Predstavíme sa a prekonzultujeme Vašu predstavu o tom, kam a ako by ste sa chceli s francúzštinou posunúť. Potom zažijete, ako prebieha výučba jazyka cez Skype a už na tejto hodine sa naučíte niečo nové.

Ak by ste zistili, že Vám táto forma učenia nevyhovuje, nič sa nedeje. Zaželáme si veľa šťastia a rozlúčime sa. Ak sa rozhodnete ísť do toho, dohodneme si termín ďalšej lekcie a následne Vám pošlem na e-mail faktúru s platobnými údajmi a materiály na ďalšiu lekciu.