Stretnutia s mojimi študentmi v Nice

Stretnutia s mojimi študentmi v Nice

Ďakujem za všetky milé slová! 

Je radosť vidieť ako napredujete.

A nesmierne ma teší, keď máme možnosť stretnúť sa naživo!


Chcete sa podeliť aj o vaše hodnotenie výučby francúzštiny alebo knihy Francúzština inak pre cestovateľov? Každý Váš názor ma poteší a pomôže mi zlepšiť sa:


Ivana je mile inteligentne dievca s dlhorocnou praxou a velmi dobrou znalostou jazyka. Je dochvilna, pripravena a vzdy dobre naladena. Mozem ju vrelo odporucit kazdemu kto potrebuje doucovanie na urovni A1-C1
— Michal G.
Maximálna spokojnosť, odporúčam všetkým tým čo sa chcú niečo naučiť. Ako lektorka na stupnici od 1-5 dávam hodnotiace číslo 6 . Vždy dobre naladená ,ústretová. Ďakujem.
— Peter S.
Vrelo odporúčam Ivanu. Ak sa chcete učiť, alebo zdokonaliť vo francúzštine jednoznačne je skvelý pedagóg. Stále usmiata, pozitívne naladená, milá, spoľahlivá, systematická. Neváhajte!!!
— Ľubica L.
Vyhovuje mi tento spôsob výučby, je to pre mňa pohodlné, flexibilné. Som nadmieru spokojný.
— Peter
Nemusím nikam chodiť a venuje sa len mne a nie celej triede takže sa viac naučím. Všetko čo potrebujem vysvetliť do školy mám dobre vysvetlené a naučím sa aj novú slovnú zásobu a všetko. Môj problém bol, že som sa vždy musela strašne učiť aby som napísala dobre test a síce som nechápala o čo sa jedná, našla som súvislosť..Teraz bez problémov napíšem test aj keď si to len prelistujem.
— Vanessa
Jsem spokojený s výukou, procházíme to, čemu nerozumím, vše je mi s ochotou vysvětlené.
— Tomáš
Maximálna spokojnosť, odporúčam Ivanku ako lektorku každému kto má seriózny záujem o fr. jazyk. Profesionalita, flexibilnosť vo všetkých smeroch, stále dobre naladená. Ďakujem.
— Marek N.
Lektorka je velmi milá, dobře naučí a hodiny mají systém, který mi zcela vyhovuje. Jsem velmi spokojená. Myslím si, že můj pokrok ve francouzštině je viditelný.
— Nikola
Doučovanie mávam najmä kvôli škole a som veľmi spokojná so spôsobom vyučovania. Od začiatku doučovaní som veľmi pokročila. Na každú hodinu sú pripravené cvičenia…určite odporúčam. Barbora R.
— Barbora R.
Kedže moja francúzština bola level A0 asi ani nie je potrebné hovoriť že som sa zlepšila. každému, kto sa chce učit francúzštinu doporučujem hodiny typu one-to-one. a Ivka je veľmi dobrá voľba ak sa chcete učiť cez Skype. Je precízna a jej príprava je prispôsobená priamo pre daného študenta. Najlepšie je presvedčiť sa na vlastnej koži.
— Katarína
Ak sa chce niekto zdokonaliť alebo naučiť francúzsky jazyk tak Ivanka je veľmi dobrá voľba. Pretože ja som mal základy francúzštiny zo základnej školy. A to sú už pekné roky kedy som sa francúzštinu učil. Potom som sa vrátil ku francúzštine a Ivanka bola až tretia lektorka ktorú som oslovil. A úprimne vybral som si veľmi dobre. Ivanka je spoľahlivá,svedomitá, presná a nemám s ňou žiadny problém. Po roku učenia s ňou som navštívil Francúzsko a po roku som sa už dokázal dohovoriť s Francúzmi, napr. keď som sa pýtal na informáciach a niečo hľadal a to dokonca dvakrát. Po druhom roku učenia som opäť navštívil Francúzsko a kupoval som lístok. Pani som dokázal povedať čo chcem, že mám len 10 eur a či tam nemá niečo za 10 eur pretože som viac nemal pri sebe. A v pohode som si poradil. Výuka cez skype je dobrá voľba, sám vidím ten pokrok, z hodiny na hodinu. Naozaj vrelo odporúčam. A ešte jedna vec, neviem ani ako dlho už vedieme hodiny po francúzsky a je to super.
— Peter K.
Veľmi milá,chápava a perfektne učí..Každému vrelo odporúčam.
— Mário
Jsem velice spokojena, lektorka učí výborně, je hodná, sympatická,milá. Je to pohodlné, plně dostačující, málo časově náročné. Lekce jsou pěkné, přehledné,zábavné. Lektorka mě připravila na zkoušku.
— Martina B.
Je to pohodlne z domu, nemusim cestovat, zijem v zahranici a vyhoda je ze komunikujeme aj v slovenskom jazyku, cela hodina je venovana len mne. Maximalna spokojnost.
— Ivana
Dobrý den, slečnu Ivu můžu jen doporučit. Její výuka je srozumitelná a velice zábavná. Moje dcera je velice spokojená s výukou francouzského jazyka . Ve škole je vidět pokrok v komunikaci s paní profesorkou. Opravdu jen doporučuji.
— Linhartová
Francúzky jazyk ma vždy priťahoval, učila som sa ho v kurze, aj súkromne so študentkou francúzštiny, ale akosi to nebolo efektívne. Až keď som začala vyučovanie s p. Ivanou cez internet, vtedy som sa pohla rýchlo dopredu. Po dvoch rokov štúdia je moja francúzština tak slušná, že som nedávno dokázala v Paríži plynulo komunikovať, za čo Ivanke veľmi ďakujem, lebo je jednoducho úžasná učiteľka, ale aj príjemná žienka s charizmou. Ešte raz veľká vďaka.
— Martina J.
Som veľmi spokojný s výučbou. Vždy je veľmi dobre pripravená a ochotná pripraviť aj materiály podľa aktuálnej potreby. Prístup k žiakov je ústretový a trpezlivý. Moja francúzština sa výrazne zlepšila práve vďaka tejto forme vyučovania. Ďakujem.
— Vladimír B.
“Na tomto e-booku najviac oceňujem prehľadnosť a audio časť, ktorá je nahratá veľmi zreteľne a zrozumiteľne. Oceňujem, že v knihe nie sú “zbytočné zložitosti”, ktoré ma väčšinou odrádzajú pri jazykových knihách, no obsahuje naozaj všetko čo človek potrebuje k dorozumievaniu. Veľmi sa mi páčili aj zaujímavosti z kultúry Francúzov a ich bežných zvykov. Kniha je zameraná na používanie v reálnom živote, čo bol presne môj prípad. Nikdy som sa neučila francúzsky, no pred našou francúzskou dovolenkou, som objavila tento e-book pre začiatočníkov, takže som si povedala, že to skúsim. Mala som teda možnosť vyskúšať si to priamo v praxi a bol to úžasný pocit, keď som si napr. v reštaurácii vedela objednať a sama som bola prekvapená, koľko fráz som sa za 10 dní tam dokázala naučiť používať. Tiež bolo cítiť, že aj Francúzi to vedia oceniť, čo bolo fakt príjemné. Obrovské ĎAKUJEM!”
— Miroslava Brežná – 17. septembra 2019
“SUPER!!! Vřele doporučuji! Ivanko, Vaše 📙 knížka je fakt podařená! Pro ty, co 😝 jazyk neznají 🆗 dobře a chystají se vycestovat, tak 😎 skvělá 👏 pomoc a 💯 % se domluví na letišti, v hotelu, obchůdku, kavárně, v restauracích… Od prvního pozdravu až po poslední přání! 🍀 🌸 👍 ♥ 💜 👌
Výtečné! Blahopřeji!”
— Paula Zwesper – 17. augusta 2019
“Super! Takéto niečo na trhu chýbalo. “Polopatistický”, odľahčený a užitočný manuál pre prežitie vo Francúzsku po francúzsky 😀 Vety sa dobre pamätajú vďaka fonetickému predpisu a vypočutiu vety v audio časti. Odporúčam!”
— Silvia Palierová – 7. júna 2019
“Francúzština INAK pre cestovateľov” je výbornou pomôckou pre všetkých, ktorí chcú tento prekrásny jazyk využiť v praxi. Či už ste úplný začiatočník alebo potrebujete oprášiť svoje znalosti, v tejto knižke nájdete prakticky zameranú slovnú zásobu spolu s prepisom výslovnosti. Veľkým plusom je aj audio verzia knihy, ktorá vám umožní učiť sa francúzštinu kdekoľvek na cestách. Knižka obsahuje množstvo užitočných tipov a vysvetliviek, ktoré uľahčia pochopiť pravidlá tohto jazyka. “Francúzština INAK pre cestovateľov” je správnou voľbou pre každého, kto chce vedieť rozprávať po francúzsky.”
— Magdaléna Matláková – 6. júna 2019
“Knížka “Francúzština INAK pre cestovateľov” má skvělý koncept a je perfektně zpracovaná pro každého, kdo se rozhodne strávit svoji dovolenou ve Francii, nebo jiné frankofonní zemi. V knížce je všechno moc hezky a pochopitelně vysvětleno, najdete v ní jen fráze a slovíčka, která se vám budou opravdu hodit v každodenní komunikaci na vaší cestě. Skvělý je fonetický přepis slovíček včetně audia, takže se vám nestane, ze byste si nevěděli rady s vyslovností. Knížku bych doporučila opravdu každému, kdo se kvůli jazyku bojí vycestovat, protože i když už se dnes ve Francii anglicky domluvíte, v okamžiku, kdy na obyvatele promluvíte francouzsky, si je doopravdy získáte! 🙂 Tak “Francúzštinu INAK pre cestovateľov” do kapsy nebo do sluchátek, a hurá na cestu za dobrým vínem a croissanty! 🙂”
— Aneta Hanousková – 3. júna 2019